تهران- يکي از بهترين روش هاي رزرو هتل در دنيا، رزرو آنلاين هتل است. در اين روش مسافر مي تواند علاوه بر رزرو هتل خارجي با قيمت پايينتر ، از دهها خدمات آنلاين بهره بگيرد.


به گزارش خبرگزاري مهر، با اين که عصر حاضر مجهز به پيشرفته ترين روشها براي انجام کارهاي مربوط به سفر مي باشد، هنوز هم هستند مسافراني که از روش هاي قديمي تر استفاده مي کنند و براي سفر کردن و رزرو هتل خود بعد از رسيدن به شهر مقصد، تصميم مي گيرند به صورت حضوري به هتل هاي مختلف مراجعه کنند و سپس اقدام به رزرو هتل کنند. اين دسته از مسافران اعتقاد دارند که رزرو هتل از اين طريق هزينه کمتري را براي آنها در بردارد و مي توانند از تخفيفات هتل ها استفاده کنند.


يکي از بهترين روش هاي رزرو هتل در دنيا، رزرو آنلاين هتل است. در اين روش مسافر مي تواند علاوه بر رزرو هتل خارجي با قيمت پايينتر ، مي توانند از دهها خدمات آنلاين اعم از رزرو بليط هواپيما، پرداخت آنلاين و استفاده از آفرها و تخفيفات ويژه استفاده کنند.


علت قيمت پايين در رزرو اينترنتي هتل، اين است که هتل ها مايلند اتاق هاي خود را به صورت يکجا پيش فروش کنند. از همين رو نرخ هاي کمتري را در سايت هاي آنلاين پيشنهاد مي کنند. از اين طريق هتل ها مطمئن هستند که اتاق هاي خود را پيشاپيش فروخته اند.


 سفري لذت بخش با رزرو هتل ارزان


کاهش هزينه هاي هتل نقش زيادي در کاهش هزينه هاي سفر دارد. هرچه هتل ها از کيفيت و امکانات بيشتري برخوردار باشند، از قيمت بالاتري نيز برخوردارند. اما با به کار بستن راهکارهاي درست و حرفه اي مي توان هتل هاي لوکس و 5 ستاره را نيز با قيمت پايين رزرو کرد.


رزرو هتل در روزهاي خلوت سال


يکي از راهکارها بدين منظور، رزرو هتل ارزان قيمت در فصول کم سفر سال مي باشد. در اين اوقات تعداد متقاضيان سفر بسيار پايينتر از روزهاي عادي و يا ايام خاص مي باشد. قاعدتا در اين روزها هتلداران نمي خواهند که اتاق ها خالي بمانند بنابراين سعي مي کنند با ارائه تخفيفات ويژه اتاق ها را پر از مسافر کنند.


استفاده از سايت رزرو هتل


رزرو هتل به صورت آنلاين يکي ديگر از راهکارهاي رزرو هتل خارجي ارزان مي باشد. بااستفاده از وب سايت هاي گردشگري معتبر مانند تيک بان به آساني مي توان به تعداد زيادي از هتل ها با قيمت هاي متنوع دسترسي داشت. با مقايسه قيمت ها امکان رزرو هتل ارزان به راحتي ميسر است.


?


رزرو هتل هاي 3 ستاره خارجي


در سراسر دنيا هتل هاي 5 ستاره از بالاترين امکانات و کيفيت برخوردارند از همين رو داراي قيمت هاي بالاتري نيز هستند. بنابراين مي توان با رزرو هتل هايي که از درجه پايينتري برخوردارند، به مقدار قابل توجهي از هزينه هاي هتل کاست. البته بسياري از مسافران تصور مي کنند که هتلهاي سه ستاره کيفيت مطلوبي ندارند. البته در مقايسه با هتل هاي 5 ستاره و امکانات آنها ممکن است اين تصور درست باشد اما حذف برخي از امکانات غير ضروري، مانند سالن ورزشي، آرايشگاه و سالن ماساژ چندان اثري بر کيفيت سفر ندارد. در رزرو هتل خارجي بهتر است به موقعيت جغرافيايي هتل و دارا بودن امکاناتي مانند دسترسي به اينترنت، مراکز شهري و درماني و جاذبه هاي گردشگري بيشتر توجه شود.


در بسياري از کشورها هتل هاي 3 ستاره از امکانات مطلوبي برخوردارند و مي توانند اقامتي با کيفيت و راحتي را به مسافران هديه کنند. در مقام مقايسه، قيمت بسيار مناسب تر و اقتصادي تري نيز دارند.


با مراجعه به تيک بان Tikban.com مي توانيد براي رزرو هتل خارجي ارزان، به آساني اقدام کنيد. تيک بان شما را در سراسر دنيا براي رزرو هتلي با کيفيت همراهي مي کند.

اقامت رويايي در تايلند را با اين هتل ها تجربه کنيد

7 ويژگي که فقط قطارها دارند؟

سوالاتي جذاب از سفر با هواپيما که نمي دانستيد

هتل ,رزرو ,مي ,قيمت ,آنلاين ,ها ,رزرو هتل ,هتل هاي ,هتل ها ,در اين ,مي کنند ,دهها خدمات آنلاين

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

John Debbie سايت درسي Rob خياطي در خانه هرآنچه دربار صنعت چاپ مي خواهيد Malcolm Maria طباخي سيف ما قلم ما