تايلند کشوري زيبا در جنوب شرق آسيا يکي از کشورهايي است که داراي جذابيت هاي زيادي براي سفر مي باشد. جزاير زيبا و ديدني، شهرهاي ساحلي، فستيوال ها، جشنواره هاي متنوع و فرهنگ متفاوت مسافران زيادي را به سمت اين خطه از جهان جذب مي کند.


غواصي، قايق سواري، ساحل گردي و تماشاي جزاير شگفت انگيز، مراکز خريد مدرن و متنوع، همه و همه از جذابيت هاي بي نظير تايلند است. آب و هواي استوايي و گرم تايلند شرايط مطلوبي را براي انواع تفريحات آبي فراهم کرده است. از اين نظر بهترين زمان سفر به اين کشور جذاب از اوايل آبان ماه تا اوايل ارديبهشت ماه مي باشد. در سفر به تايلند مي توانيد به شهرهاي بانکوک، پاتايا و جزاير معروف و ديدني همچون پوکت و سامويي نيز سفر کنيد.


 


اگر علاقه مند سفر به تايلند هستيد، براي اقامت در اين کشور نياز به رزرو هتل داريد. با اقامت در هتل هاي تايلند مي توانيد زمان بيشتري را در اين کشور سپري کرده و از مناطق شگفت انگيز آن ديدن کنيد.


با رزرو هتل تايلند از هتل هايي استاندارد و راحت برخوردار مي شويد اما تنوع هتل در اين کشور بسيار بالاست و مسافران با آشنايي قبلي مي توانند بهترين گزينه را انتخاب و رزرو هتل خارجي مناسبي را انجام دهند. شايد براي شما جالب باشد که بدانيد بعضي از هتل هاي تايلند مناسب سفرهاي خانوادگي و برخي ديگر مناسب سفرهاي فردي مي باشد. شايد اين دسته بندي در هيچ سايتي مشخص نباشد. شما حتا مي توانيد با براي خريد بليط هواپيما بانکوک به سايت ما مراجعه کنيد.


در اين مقاله تعدادي از بهترين هتل هاي تايلند را به مسافران معرفي مي کنيم تا در هنگام رزرو هتل از سايت هاي معتبر گردشگري دچار ابهام نشوند.


 


هتل پولمن بانکوک جي (Pullman Bangkok G)


يکي از لوکس ترين و زيباترين هتل هاي 5 ستاره بانکوک، که با معماري فوق العاده خود مسافران زيادي را جذب مي کند. اين هتل در منطقه سيلوم قرار دارد که با 469 اتاق در اوج زيبايي و ظرافت طراحي شده است. رستوران اين هتل در طبقه 37 مي باشد که فضايي رمانتيک و زيبا را براي صرف غذا به وجود آورده است.


?


 


هتل گرند سنتر پوينت  (Grande Centre Point)


هتل گرند سنتر پوينت يکي ديگر از برترين هتل هاي 5 ستاره بانکوک است. اين هتل زيبا با 497 اتاق


مجلل و سوييت شيک اقامتي رويايي و آرام را براي مسافران فراهم مي کند.


با رزرو هتل خارجي از سايت هاي معتبر گردشگري مي توانيد به راحتي از امکانات بي نظير اين هتل استفاده کنيد.


 


هتل رويال ارکيد شرايتون (royal orchid Sheraton)


اين هتل در کنار رودخانه چائو فرايا واقع شده و از منظره زيبا و چشم نوازي برخوردار است. اين هتل يکي از بهترين و جذابترين هتل هاي لوکس است که تمامي امکانات رفاهي و تفريحي را براي گردشگران مهيا کرده است.


?


 


هتل چهار ستاره ناراي بانکوک (Narai Hotel) )


اين هتل با قدمتي بيش از 40 سال در قلب بانکوک مي درخشد. با اين که اين هتل 4 ستاره مي باشد ولي از امکانات مطلوبي برخوردار است و خدمات مناسبي را به مسافران ارائه مي کند.


با اقامت در اين هتل به سلامت محيط زيست کمک بزرگي خواهيد کرد چرا که سازگار با محيط زيست بوده و از قوانين آن پيروي مي کند.


 


هتل هيلتون(Hilton Pattaya)


هتل هيلتون که از بهترين هتل هاي 5 ستاره پاتايا محسوب مي شود، موقعيتي فوق العاده دارد و چشم انداز آن رو به ساحل زيباي شهر مي باشد.  اين هتل با مراکز خريد بزرگ بانکوک فاصله  کمي دارد. اگر به ساحل و امواج دريا علاقه منديد کافيست با چند دقيقه پياده روي از هتل به دريا برسيد


?


.


به منظور رزرو هتل خارجي موقعيت جغرافيايي هتل، بسيار مهم است. به طور مثال مسافراني که قصد خريد دارند، مي توانند هتلي انتخاب کنند که در نزديکي مراکز خريد باشد. اما مسافراني که عاشق طبيعت و قدم زدن در سواحل هستند، مي توانند هتل هاي ساحلي را رزرو کنند. براي رزرو هتل پوکت مي توان منطقه پاتونگ را انتخاب کرد چرا که در کنار انواع رستوران ها و مناطق ديدني قرار دارد.


به هرکجاي دنيا که سفر مي کنيد، رزرو هتل خارجي را از تيک بان بخواهيد. تيکبان با ارائه ليست کاملي از انواع هتل ها و با دارا بودن سيستم رزرواسيون يکپارچه رزرو هتل، مي تواند شما را در امر رزرو بهترين هتل ها ياري کند.

اقامت رويايي در تايلند را با اين هتل ها تجربه کنيد

7 ويژگي که فقط قطارها دارند؟

سوالاتي جذاب از سفر با هواپيما که نمي دانستيد

هتل ,مي ,تايلند ,رزرو ,بهترين ,مسافران ,اين هتل ,هتل هاي ,رزرو هتل ,مي باشد ,مي کند

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش فايل2 فال روزانه Calvin Pamela Holly Cheri پلي آلومينيوم کلرايد Bob Cynthia Christiana